Fason üretim ile taraflar, profesyonelleştikleri alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir. 


Fason Ürün Yelpazesi 

Bu çerçevede geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Fason olarak üretebileceğimiz bazı kategoriler; Krem Üretimi, Şampuan Üretimi, Otel Şampuan ve Bakım Ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri.


Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir. Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir. 
 
Fason üretim sayesinde taraflar, profesyonelleştikleri alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir.


Fason Üretim Tipleri Nelerdir?

Fason üretim, çeşitli sektörlerde gerçekleştirilebilir. Genel anlamda, üretim yapılan ve fason üretimi kanun tarafından yasaklanmamış tüm sektörlerde fason üretim gerçekleştirilebilir. 


Fason Ürün Yelpazesi

Bu çerçevede geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Fason olarak üretebileceğimiz bazı kategoriler;

  • Fason Krem Üretimi

  • Fason Şampuan Üretimi

  • Otel Şampuan ve Bakım Ürünleri

  • Kişisel Bakım ÜrünleriFASON İMALAT SÖZLEŞMESİ

Sözleşmeyi indirmek için tklayınız...


Detaylı Bilgi İçin;
Hangi ürün hakkında bilgi almak istediğinizi belirterek, aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz lütfen.
Ya da direkt aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz
FREYA KOZMETİK VE GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ahmet Yesevi mahallesi Bosna Bulvarı Hücre Sokak No:1 Kat:1 Sultanbeyli /İSTANBUL

+90 216 606 36 67

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin!