Sağlıkla kalın...

Gıda Takviyeleri; vitamin, mineral, yağ asitleri ve yararlı bakteriler içerebilen, farklı besinlerden oluşan takviye edici gıdalardır. Doğal beslenmenin yerine geçmeyen ancak doğal gıdalardan alabileceğiniz besinleri içeren takviyeleri tüketicilerin tercihlerine göre seçebileceği kapsül, hap, şurup ve çiğnenebilir formlara sahiptir.


İçerisinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunan demir, selenyum, A vitamini, C vitamini ve B6 vitamini gibi mineraller ve vitaminler bulunmaktadır. Bağışıklığı destekleyici besinlerin yanı sıra birçok farklı metabolizmada görev alan onlarca besinden oluşabilmektedir. Gıda takviyelerinin tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Takviyeler ancak doğal beslenmeyi destekleyebilirler.


Erkek ve kadınların günlük ihtiyaç duydukları besinlere göre özelleştirilmiş ürünlerdir. Aynı şekilde çocukların tüketimi için çocuklara uygun takviyeleri lezzetli aromalar ile şurup ya da çiğnenebilir formlarda üretilir. Vitamin ya da mineral eksikliği dolayısıyla kullanmayı düşünüyorsanız hekiminize danışabilir, aldığınız ürünün kullanma talimatlarına uygun bir şekilde yapabilirsiniz.


Ürünlerimiz:

* B 12

* C Vitamini

* D3 Vitamini

* Kolajen

* Glukozamin Kondroitin

Benzer Ürünler
Detaylı Bilgi İçin;
Hangi ürün hakkında bilgi almak istediğinizi belirterek, aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz lütfen.
Ya da direkt aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz
FREYA KOZMETİK VE GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ahmet Yesevi mahallesi Bosna Bulvarı Hücre Sokak No:1 Kat:1 Sultanbeyli /İSTANBUL

+90 216 606 36 67

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin!